Ties van de Kerkhof

Consultant

Na mijn studie Ondernemen aan de Hogeschool Rotterdam begon ik bij een platform voor digitaal ondertekenen, waar ik in een commerciële rol ervaring opdeed met zowel sales als marketing. Deze brede start gaf me inzicht in klantbehoeften en de markt, maar mijn interesse verschoof al snel naar de inhoudelijke kant van het product. Zo groeide ik via productmarketing verder richting productmanagement.

Achtergrond

Als product owner werkte ik met multidisciplinaire teams binnen een agile omgeving. Daar leerde ik complexe software snel te doorgronden, prioriteiten te stellen en de balans te vinden tussen techniek, business en gebruiker. Ik ontdekte hoe belangrijk het is om richting te geven en te zorgen dat producten niet alleen goed werken, maar ook echte waarde leveren voor de eindgebruiker. Deze periode heeft mijn manier van werken blijvend gevormd: analytisch, gestructureerd en met oog voor resultaat.

Vervolgens maakte ik de overstap naar implementatieconsultancy om dichter bij de klant te staan. In deze rol combineer ik mijn technische kennis en communicatieve vaardigheden om organisaties te helpen processen te optimaliseren en technologie praktisch toepasbaar te maken.

Rol

In mijn huidige rol als Microsoft 365 Adoptie Consultant begeleid ik organisaties bij het optimaal benutten van hun Microsoft-omgeving. Ik geloof dat succesvolle adoptie begint bij mensen: door hen actief te betrekken, te trainen en enthousiast te maken, wordt technologie pas echt waardevol. Mijn doel is organisaties te ondersteunen in hun digitale transformatie en hen te helpen slimmer, efficiënter en met meer plezier te werken..

Goed om te weten

Ik ben opgegroeid in Haarlem, waar ik nog altijd met veel plezier woon. Ik hecht veel waarde aan vrienden en familie, ben sportief en heb een brede interesse in technologie, innovatie en persoonlijke ontwikkeling.

Scroll naar boven